O nas

Siedziba naszego biura - ECHO TRAVEL, zlokalizowana jest w samym centrum miasta, przy głównej ulicy miasta - Słowackiego, w bezpośredniej bliskości dworca PKP oraz PKS.

Doskonała lokalizacja, pozwoli Państwu bez problemów dotrzeć do Nas, zarówno środkami komunikacji publicznej jak również spacerując po mieście.
Chcąc zapewnić naszym klientom możliwie największy dostęp do ofert turystycznych, podjęliśmy współpracę z najbardziej znanymi i renomowanymi organizatorami turystyki.
Za pośrednictwem wyszukiwarki na naszej stronie internetowej, mogą Państwo samodzielnie wyszukać dla siebie najlepszą ofertę, mając dostęp do setek propozycji, starannie wyselekcjonowanych według wybranych kryteriów.
Za naszym pośrednictwem mogą Państwo zamówić, zarówno wczasy i wypoczynek latem, jak również szukać słońca w okresie zimowym.

  • Dla amatorów turystyki zimowej i narciarzy, proponujemy atrakcyjne wyjazdy do najlepszych ośrodków zagranicznych, jak również oferty wypoczynku w kraju
  • W ofercie posiadamy również propozycje wyjazdów na pielgrzymki do miejsc kultu religijnego,
  • Dla dzieci i młodzieży, posiadamy propozycje wyjazdów na obozy i kolonie.

Proponujemy również zakup w naszym biurze biletów autokarowych, lotniczych zarówno na liniach międzynarodowych,
jak i krajowych.
Naszym celem i ambicją, jest zapewnienie klientom korzystającym z naszych usług, profesjonalnej i kompleksowej obsługi, zarówno w procesie doboru oferty , jak również w okresie poprzedzającym wyjazd na wybraną wycieczkę, czy wczasy. Jesteśmy każdorazowo zainteresowani opiniami klientów po powrocie z wyjazdu, dotyczącymi poziomu satysfakcji oraz zadowolenia z pobytu. Opinie naszych klientów, wykorzystujemy w naszej pracy, doskonaląc zarówno naszą pracę, jak również wzbogacając ofertę o doświadczenia i wrażenia z wyjazdów naszych klientów. Wyciągamy wnioski również z informacji negatywnych, jeśli klienci po powrocie przekazali nam opinie o niedoskonałościach, z jakimi zetknęli się podczas wyjazdu.
Satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient wrócił zadowolony
z wypoczynku i dokonanego wyboru, Największą satysfakcję zawodową stwarza nam obsługa klienta, który zleca nam zadanie wyboru oferty turystycznej po raz kolejny, zamierzając wyjechać na urlop.
Mamy nadzieję, że również opinie przekazywane w gronie przyjaciół i znajomych, o wrażeniach z wyjazdów turystycznych, zakupionych w biurze podróży Echo Travel, pozwolą Nam poszerzać grono zadowolonych klientów.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG NASZEGO BIURA PODRÓŻY.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500